455

الف تکنالوجی

Alef_Technology

الف تکنالوژی انحصاری  یک شرکت ترتیب کننده سیستمهای IT، پخش رادیویی و تلویزیونی، قدرت نقد و راه حل های جالب  تهیه کننده با دسترسی منطقه ای، فراهم کردن راحلهای ارتباطی پیوسته و آماده که شامل طراحی، ارتقا، منابع و خدمات که از اینترنت، وایمکس، فایبر نوری، مایکروویو و تکنالوژیهای پیشرفته وایرلس استفاده می کند، است. درجه بالایی از مهارت که قابل استفاده در تهیه راه حلهای نوآورانه در طراحی، ارتقا، سیستمهای تریبی، گماشتنن و اجرای تکنالوژیهای نو را دارد. الف تکنالوژی تنها شریک و نماینده توزیع کننده مجاز APC بوسیله شرکت اِشنایدر الکتریک در افغانستان است. ما همچنین تنها شریک انحصاریOTERA ، یک براند (مارک) اروپایی خاص برای کیفیت بالای تثبیت کنندهای دیجیتالی ولتاژ،هستیم. تکنالوژیALEF  در این زمینه بی همتا است بهترین منابع، تجربیات و دانش غربی را همراه با انرژی و اشتیاق شرقی برای خلق یک ترکیب موثر و قدرتمند برای بالا بردن همه نیازهای مخابراتی و آی تی مشتریان فراهم کرده است. شرکت در حال حاضر، به شرکتهای خصوصی، نهاد های غیر دولتی، سفارتخانه ها، آژانسهای  سازمان ملل، گروهای بین المللی و خیلی از مشتریان در تجارتهای جدید که در زمینهای ذیل ذکر شده اند، سرویس میدهد.

* طراحی و اجرای زیر ساختهای ارتباطی
* راحلهای مهم و قدرتمند شامل کِبَل گذاری الکترونیکی و فوری شبکه های خصوصی،VOUIP ,DATA و حمل و نقل اینترنتی و ویدیویی.
* اتصال IP با استفاده از وایمکس، مایکروویو، فیبرنوری.
* راحلهایی برای پخش، طراحی و تنظیم کردن استودیو،اتاق کنترل.
* راحلهایی برای کنفرانس از راه دور توسط IP – ویدیو
* خدمات مشورتی و اقدامات (دولت) الکترونیکی

تواناییها و تجربیات:
راه حل های ما بر اساس تجربیات یک دهه کار با بهترین شرکتهای فروشنده بدست آمده است. همین که یک مشتری درخواست بدهد تیم الف یک راه حل مناسب و بصرفه را برای بر طرف کردن مشکلات طراحی میکند. راه حلهای ما بر اساس بهترین عملیتهای اینجینیری مطابق با استاندارد و کیفیت بین المللی است.

الف تکنالوژی -455 توانایی تعامل با ساختار الگو را با حرکت عمودی یا افقی  بخشها در جایگاهایشان به همه بلاکها فراهم کرده است.

نظریات

فیسبوک